Delegacje krajowe

Grupa S&D składa się z eurodeputowanych z 26 grup krajowych, z których każda jest kierowana przez przewodniczącego delegacji. Dowiedz się więcej o eurodeputowanych z Twojego kraju.

Kryteria wyszukiwania

Austria Austria (5)

SCHIEDER Andreas

Head of delegation
Członek
Austria

HEIDE Hannes

Członek
Austria

REGNER Evelyn

Członek
Austria

SIDL Günther

Członek
Austria

VOLLATH Bettina

Członek
Austria
Belgium Belgia (3)

VAN BREMPT Kathleen

Head of delegation
Koordynator
Belgia

ARENA Marie

Członek
Belgia

TARABELLA Marc

Członek
Belgia
Bulgaria Bułgaria (5)

VITANOV Petar

Head of delegation
Członek
Bułgaria

HRISTOV Ivo

Członek
Bułgaria

PENKOVA Tsvetelina

Członek
Bułgaria

STANISHEV Sergei

Członek
Bułgaria

YONCHEVA Elena

Członek
Bułgaria
Croatia Chorwacja (3)

BORZAN Biljiana

Head of delegation
Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Chorwacja

PICULA Tonino

Koordynator
Chorwacja

MATIĆ Predrag Fred

Członek
Chorwacja
Cyprus Cypr (2)

MAVRIDES Costas

Head of delegation
Członek
Cypr

PAPADAKIS Demetris

Head of delegation
Członek
Cypr
Denmark Dania (3)

SCHALDEMOSE Christel

Head of delegation
Koordynator
Dania

FUGLSANG Niels

Członek
Dania

VIND Marianne

Członek
Dania
Estonia Estonia (2)

KALJURAND Marina

Head of delegation
Członek
Estonia

MIKSER Sven

Koordynator
Estonia
Finland Finlandia (2)

KUMPULA-NATRI Miapetra

Head of delegation
Członek
Finlandia

HEINÄLUOMA Eero

Skarbnik
Finlandia
France Francja (5)

GUILLAUME Sylvie

Head of delegation
Członek
Francja

ANDRIEU Eric

Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Francja

GLUCKSMANN Raphaël

Członek
Francja

LALUCQ Aurore

Członek
Francja

LARROUTUROU Pierre

Członek
Francja
Germany Niemcy (16)

GEIER Jens

Head of delegation
Członek
Niemcy

ERTUG Ismail

Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Niemcy

BULLMANN Udo

Koordynator
Niemcy

KAMMEREVERT Petra

Koordynator
Niemcy

KREHL Constanze Angela

Koordynator
Niemcy

NOICHL Maria

Koordynator
Niemcy

SIPPEL Birgit

Koordynator
Niemcy

WÖLKEN Tiemo

Koordynator
Niemcy

BARLEY Katarina

Członek
Niemcy

BISCHOFF Gabriele

Członek
Niemcy

BURKHARDT Delara

Członek
Niemcy

GEBHARDT Evelyne

Członek
Niemcy

KÖSTER Dietmar

Członek
Niemcy

LANGE Bernd

Członek
Niemcy

NEUSER Norbert

Członek
Niemcy

SCHUSTER Joachim

Członek
Niemcy
Greece Grecja (2)

ANDROULAKIS Nikos

Head of delegation
Członek
Grecja

KAILI Eva

Członek
Grecja
Hungary Węgry (5)

MOLNÁR Csaba

Head of delegation
Członek
Węgry

ARA-KOVÁCS Attila

Członek
Węgry

DOBREV Klára

Członek
Węgry

RÓNAI Sándor

Członek
Węgry

UJHELYI István

Członek
Węgry
Italy Włochy (19)

BENIFEI Brando

Head of delegation
Członek
Włochy

BONAFÈ Simona

Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Włochy

DE CASTRO Paolo

Koordynator
Włochy

BARTOLO Pietro

Członek
Włochy

CALENDA Carlo

Członek
Włochy

CHINNICI Caterina

Członek
Włochy

COZZOLINO Andrea

Członek
Włochy

DANTI Nicola

Członek
Włochy

FERRANDINO Giuseppe

Członek
Włochy

GUALMINI Elisabetta

Członek
Włochy

MAJORINO Pierfrancesco

Członek
Włochy

MORETTI Alessandra

Członek
Włochy

PICIERNO Pina

Członek
Włochy

PISAPIA Giuliano

Członek
Włochy

ROBERTI Franco

Członek
Włochy

SASSOLI David-Maria

Członek
Włochy

SMERIGLIO Massimiliano

Członek
Włochy

TINAGLI Irene

Członek
Włochy

TOIA Patrizia

Członek
Włochy
Latvia Łotwa (2)

UŠAKOVS Nils

Head of delegation
Członek
Łotwa

AMERIKS Andris

Członek
Łotwa
Lithuania Litwa (2)

BLINKEVIČIŪTĖ Vilija

Head of delegation
Członek
Litwa

OLEKAS Juozas

Członek
Litwa
Luxembourg Luksemburg (1)

SCHMIT Nicolas

Head of delegation
Członek
Luksemburg
Malta Malta (4)

DALLI Miriam

Head of delegation
Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Malta

AGIUS SALIBA Alex

Członek
Malta

CUTAJAR Josianne

Członek
Malta

SANT Alfred

Członek
Malta
Netherlands Holandia (6)

JONGERIUS Agnes

Head of delegation
Koordynator
Holandia

PIRI Kati

Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Holandia

CHAHIM Mohammed

Członek
Holandia

TANG Paul

Członek
Holandia

TAX Vera

Członek
Holandia

WOLTERS Lara

Członek
Holandia
Poland Polska (8)

BIEDROŃ Robert

Head of delegation
Członek
Polska

LIBERADZKI Bogusław

Head of delegation
Członek
Polska

BALT Marek Paweł

Członek
Polska

BELKA Marek

Członek
Polska

CIMOSZEWICZ Włodzimierz

Członek
Polska

KOHUT Łukasz

Członek
Polska

MILLER Leszek

Członek
Polska

SPUREK Sylwia

Członek
Polska
Portugal Portugalia (9)

ZORRINHO Carlos

Head of delegation
Członek
Portugalia

SANTOS Isabel

Koordynator
Portugalia

CARVALHAIS Isabel

Członek
Portugalia

CERDAS Sara

Członek
Portugalia

LEITÃO MARQUES Maria Manuel

Członek
Portugalia

MARQUES Margarida

Członek
Portugalia

MARQUES Pedro

Członek
Portugalia

PIZARRO Manuel

Członek
Portugalia

SILVA PEREIRA Pedro

Członek
Portugalia
Romania Rumunia (10)

NICA Dan

Head of delegation
Koordynator
Rumunia

PLUMB Rovana

Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Rumunia

MANDA Claudiu

Koordynator
Rumunia

AVRAM Carmen

Członek
Rumunia

BENEA Adrian-Dragoș

Członek
Rumunia

CIUHODARU Tudor

Członek
Rumunia

CREȚU Corina

Członek
Rumunia

GRAPINI Maria

Członek
Rumunia

TERHEȘ Cristian

Członek
Rumunia

TUDOSE Mihai

Członek
Rumunia
Slovakia Słowacja (3)

FLAŠÍKOVÁ BEŇOVÁ Monika

Head of delegation
Członek
Słowacja

ČĺŽ Miroslav

Członek
Słowacja

HAJŠEL Robert

Członek
Słowacja
Slovenia Słowenia (2)

FAJON Tanja

Head of delegation
Członek
Słowenia

BRGLEZ Milan

Członek
Słowenia
Spain Hiszpania (20)

MORENO SÁNCHEZ Javier

Head of delegation
Członek
Hiszpania

GARCÍA PÉREZ Iratxe

Przewodniczący / Przewodnicząca
Hiszpania

AGUILERA Clara

Koordynator
Hiszpania

FERNÁNDEZ Jonás

Koordynator
Hiszpania

GARDIAZABAL RUBIAL Eider

Koordynator
Hiszpania

RUIZ DEVESA Domènec

Koordynator
Hiszpania

GALVEZ MUÑOZ Lina

Członek
Hiszpania

DURA FERRANDIS Estrella

Członek
Hiszpania

GARCÍA DEL BLANCO Iban

Członek
Hiszpania

GARCÍA MUÑOZ Isabel

Członek
Hiszpania

GONZÁLEZ CASARES Nicolás

Członek
Hiszpania

GONZÁLEZ Mónica Silvana

Członek
Hiszpania

HOMS GINEL Alícia

Członek
Hiszpania

LÓPEZ AGUILAR Juan Fernando

Członek
Hiszpania

LÓPEZ Javi

Członek
Hiszpania

LUENA LÓPEZ César

Członek
Hiszpania

MAESTRE MARTÍN DE ALMAGRO Cristina

Członek
Hiszpania

MALDONADO LÓPEZ Adriana

Członek
Hiszpania

RODRÍGUEZ-PIÑERO Inma

Członek
Hiszpania

SÁNCHEZ AMOR Nacho

Członek
Hiszpania
Sweden Szwecja (5)

FRITZON Heléne

Head of delegation
Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Szwecja

DANIELSSON Johan

Koordynator
Szwecja

GUTELAND Jytte

Koordynator
Szwecja

BERGKVIST Erik

Członek
Szwecja

INCIR Evin

Członek
Szwecja
United Kingdom Wielka Brytania (10)

CORBETT Richard

Head of delegation
Członek
Wielka Brytania

MORAES Claude

Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Wielka Brytania

KIRTON-DARLING Jude

Koordynator
Wielka Brytania

DANCE Seb

Członek
Wielka Brytania

GILL Neena

Członek
Wielka Brytania

GRIFFIN Theresa

Członek
Wielka Brytania

HOWARTH John

Członek
Wielka Brytania

JONES Jackie

Członek
Wielka Brytania

PALMER Rory

Członek
Wielka Brytania

WARD Julie

Członek
Wielka Brytania