Delegacje krajowe

Grupa S&D składa się z eurodeputowanych z 25 grup krajowych, z których każda jest kierowana przez przewodniczącego delegacji. Dowiedz się więcej o eurodeputowanych z Twojego kraju.

Filtruj według

Austria Austria (5)
SCHIEDER Andreas

SCHIEDER Andreas

Head of delegation
Członek
Austria
HEIDE Hannes

HEIDE Hannes

Członek
Austria
REGNER Evelyn

REGNER Evelyn

Członek
Austria
SIDL Günther

SIDL Günther

Członek
Austria
VOLLATH Bettina

VOLLATH Bettina

Członek
Austria
Belgium Belgia (3)
VAN BREMPT Kathleen

VAN BREMPT Kathleen

Head of delegation
Koordynator
Belgia
ARENA Marie

ARENA Marie

Członek
Belgia
TARABELLA Marc

TARABELLA Marc

Członek
Belgia
Bulgaria Bułgaria (5)
VITANOV Petar

VITANOV Petar

Head of delegation
Członek
Bułgaria
HRISTOV Ivo

HRISTOV Ivo

Członek
Bułgaria
PENKOVA Tsvetelina

PENKOVA Tsvetelina

Członek
Bułgaria
STANISHEV Sergei

STANISHEV Sergei

Członek
Bułgaria
YONCHEVA Elena

YONCHEVA Elena

Członek
Bułgaria
Croatia Chorwacja (4)
BORZAN Biljana

BORZAN Biljana

Head of delegation
Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Chorwacja
PICULA Tonino

PICULA Tonino

Koordynator
Chorwacja
JERKOVIĆ Romana

JERKOVIĆ Romana

Członek
Chorwacja
MATIĆ Predrag Fred

MATIĆ Predrag Fred

Członek
Chorwacja
Cyprus Cypr (2)
MAVRIDES Costas

MAVRIDES Costas

Head of delegation
Członek
Cypr
PAPADAKIS Demetris

PAPADAKIS Demetris

Head of delegation
Członek
Cypr
Denmark Dania (3)
SCHALDEMOSE Christel

SCHALDEMOSE Christel

Head of delegation
Koordynator
Dania
FUGLSANG Niels

FUGLSANG Niels

Członek
Dania
VIND Marianne

VIND Marianne

Członek
Dania
Estonia Estonia (2)
KALJURAND Marina

KALJURAND Marina

Head of delegation
Członek
Estonia
MIKSER Sven

MIKSER Sven

Koordynator
Estonia
Finland Finlandia (2)
KUMPULA-NATRI Miapetra

KUMPULA-NATRI Miapetra

Head of delegation
Członek
Finlandia
HEINÄLUOMA Eero

HEINÄLUOMA Eero

Skarbnik
Finlandia
France Francja (6)
GUILLAUME Sylvie

GUILLAUME Sylvie

Head of delegation
Członek
Francja
ANDRIEU Eric

ANDRIEU Eric

Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Francja
GLUCKSMANN Raphaël

GLUCKSMANN Raphaël

Członek
Francja
LALUCQ Aurore

LALUCQ Aurore

Członek
Francja
LARROUTUROU  Pierre

LARROUTUROU Pierre

Członek
Francja
MEBAREK Nora

MEBAREK Nora

Członek
Francja
Germany Niemcy (16)
GEIER Jens

GEIER Jens

Head of delegation
Członek
Niemcy
ERTUG Ismail

ERTUG Ismail

Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Niemcy
BULLMANN Udo

BULLMANN Udo

Koordynator
Niemcy
KAMMEREVERT Petra

KAMMEREVERT Petra

Koordynator
Niemcy
KREHL Constanze Angela

KREHL Constanze Angela

Koordynator
Niemcy
NOICHL Maria

NOICHL Maria

Koordynator
Niemcy
SIPPEL Birgit

SIPPEL Birgit

Koordynator
Niemcy
WÖLKEN Tiemo

WÖLKEN Tiemo

Koordynator
Niemcy
BARLEY Katarina

BARLEY Katarina

Członek
Niemcy
BISCHOFF Gabriele

BISCHOFF Gabriele

Członek
Niemcy
BURKHARDT Delara

BURKHARDT Delara

Członek
Niemcy
GEBHARDT Evelyne

GEBHARDT Evelyne

Członek
Niemcy
KÖSTER Dietmar

KÖSTER Dietmar

Członek
Niemcy
LANGE Bernd

LANGE Bernd

Członek
Niemcy
NEUSER Norbert

NEUSER Norbert

Członek
Niemcy
SCHUSTER Joachim

SCHUSTER Joachim

Członek
Niemcy
Greece Grecja (2)
ANDROULAKIS Nikos

ANDROULAKIS Nikos

Head of delegation
Członek
Grecja
KAILI Eva

KAILI Eva

Członek
Grecja
Hungary Węgry (5)
MOLNÁR Csaba

MOLNÁR Csaba

Head of delegation
Członek
Węgry
ARA-KOVÁCS Attila

ARA-KOVÁCS Attila

Członek
Węgry
DOBREV Klára

DOBREV Klára

Członek
Węgry
RÓNAI Sándor

RÓNAI Sándor

Członek
Węgry
UJHELYI István

UJHELYI István

Członek
Węgry
Italy Włochy (18)
BENIFEI Brando

BENIFEI Brando

Head of delegation
Członek
Włochy
BONAFÈ Simona

BONAFÈ Simona

Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Włochy
DE CASTRO Paolo

DE CASTRO Paolo

Koordynator
Włochy
BARTOLO Pietro

BARTOLO Pietro

Członek
Włochy
CALENDA Carlo

CALENDA Carlo

Członek
Włochy
CHINNICI Caterina

CHINNICI Caterina

Członek
Włochy
COZZOLINO Andrea

COZZOLINO Andrea

Członek
Włochy
FERRANDINO Giuseppe

FERRANDINO Giuseppe

Członek
Włochy
GUALMINI Elisabetta

GUALMINI Elisabetta

Członek
Włochy
MAJORINO Pierfrancesco

MAJORINO Pierfrancesco

Członek
Włochy
MORETTI Alessandra

MORETTI Alessandra

Członek
Włochy
PICIERNO Pina

PICIERNO Pina

Członek
Włochy
PISAPIA Giuliano

PISAPIA Giuliano

Członek
Włochy
ROBERTI Franco

ROBERTI Franco

Członek
Włochy
SASSOLI David-Maria

SASSOLI David-Maria

Członek
Włochy
SMERIGLIO Massimiliano

SMERIGLIO Massimiliano

Członek
Włochy
TINAGLI Irene

TINAGLI Irene

Członek
Włochy
TOIA Patrizia

TOIA Patrizia

Członek
Włochy
Latvia Łotwa (2)
UŠAKOVS Nils

UŠAKOVS Nils

Head of delegation
Członek
Łotwa
AMERIKS Andris

AMERIKS Andris

Członek
Łotwa
Lithuania Litwa (2)
BLINKEVIČIŪTĖ Vilija

BLINKEVIČIŪTĖ Vilija

Head of delegation
Członek
Litwa
OLEKAS Juozas

OLEKAS Juozas

Członek
Litwa
Luxembourg Luksemburg (1)
ANGEL Marc

ANGEL Marc

Członek
Luksemburg
Malta Malta (4)
DALLI Miriam

DALLI Miriam

Head of delegation
Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Malta
AGIUS SALIBA Alex

AGIUS SALIBA Alex

Koordynator
Malta
CUTAJAR Josianne

CUTAJAR Josianne

Członek
Malta
SANT Alfred

SANT Alfred

Członek
Malta
Netherlands Holandia (6)
JONGERIUS Agnes

JONGERIUS Agnes

Head of delegation
Koordynator
Holandia
PIRI Kati

PIRI Kati

Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Holandia
CHAHIM Mohammed

CHAHIM Mohammed

Członek
Holandia
TANG Paul

TANG Paul

Członek
Holandia
TAX Vera

TAX Vera

Członek
Holandia
WOLTERS Lara

WOLTERS Lara

Członek
Holandia
Poland Polska (8)
BIEDROŃ Robert

BIEDROŃ Robert

Head of delegation
Członek
Polska
BELKA Marek

BELKA Marek

Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Polska
BALT Marek Paweł

BALT Marek Paweł

Członek
Polska
CIMOSZEWICZ Włodzimierz

CIMOSZEWICZ Włodzimierz

Członek
Polska
KOHUT Łukasz

KOHUT Łukasz

Członek
Polska
LIBERADZKI Bogusław

LIBERADZKI Bogusław

Członek
Polska
MILLER Leszek

MILLER Leszek

Członek
Polska
SPUREK Sylwia

SPUREK Sylwia

Członek
Polska
Portugal Portugalia (9)
ZORRINHO Carlos

ZORRINHO Carlos

Head of delegation
Członek
Portugalia
SANTOS Isabel

SANTOS Isabel

Koordynator
Portugalia
CARVALHAIS Isabel

CARVALHAIS Isabel

Członek
Portugalia
CERDAS Sara

CERDAS Sara

Członek
Portugalia
LEITÃO MARQUES Maria Manuel

LEITÃO MARQUES Maria Manuel

Członek
Portugalia
MARQUES Margarida

MARQUES Margarida

Członek
Portugalia
MARQUES Pedro

MARQUES Pedro

Członek
Portugalia
PIZARRO Manuel

PIZARRO Manuel

Członek
Portugalia
SILVA PEREIRA Pedro

SILVA PEREIRA Pedro

Członek
Portugalia
Romania Rumunia (10)
NICA Dan

NICA Dan

Head of delegation
Koordynator
Rumunia
PLUMB Rovana

PLUMB Rovana

Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Rumunia
MANDA Claudiu

MANDA Claudiu

Koordynator
Rumunia
AVRAM Carmen

AVRAM Carmen

Członek
Rumunia
BENEA Adrian-Dragoș

BENEA Adrian-Dragoș

Członek
Rumunia
CIUHODARU Tudor

CIUHODARU Tudor

Członek
Rumunia
CREȚU Corina

CREȚU Corina

Członek
Rumunia
GRAPINI Maria

GRAPINI Maria

Członek
Rumunia
NEGRESCU Victor

NEGRESCU Victor

Członek
Rumunia
TUDOSE Mihai

TUDOSE Mihai

Członek
Rumunia
Slovakia Słowacja (3)
FLAŠÍKOVÁ BEŇOVÁ Monika

FLAŠÍKOVÁ BEŇOVÁ Monika

Head of delegation
Członek
Słowacja
ČĺŽ Miroslav

ČĺŽ Miroslav

Członek
Słowacja
HAJŠEL Robert

HAJŠEL Robert

Członek
Słowacja
Slovenia Słowenia (2)
FAJON Tanja

FAJON Tanja

Head of delegation
Członek
Słowenia
BRGLEZ Milan

BRGLEZ Milan

Członek
Słowenia
Spain Hiszpania (21)
MORENO SÁNCHEZ Javier

MORENO SÁNCHEZ Javier

Head of delegation
Członek
Hiszpania
GARCÍA PÉREZ Iratxe

GARCÍA PÉREZ Iratxe

Przewodniczący / Przewodnicząca
Hiszpania
AGUILERA Clara

AGUILERA Clara

Koordynator
Hiszpania
FERNÁNDEZ Jonás

FERNÁNDEZ Jonás

Koordynator
Hiszpania
GARDIAZABAL RUBIAL Eider

GARDIAZABAL RUBIAL Eider

Koordynator
Hiszpania
RUIZ DEVESA Domènec

RUIZ DEVESA Domènec

Koordynator
Hiszpania
GALVEZ MUÑOZ Lina

GALVEZ MUÑOZ Lina

Członek
Hiszpania
DURA FERRANDIS Estrella

DURA FERRANDIS Estrella

Członek
Hiszpania
GARCÍA DEL BLANCO Iban

GARCÍA DEL BLANCO Iban

Członek
Hiszpania
GARCÍA MUÑOZ Isabel

GARCÍA MUÑOZ Isabel

Członek
Hiszpania
GONZÁLEZ CASARES Nicolás

GONZÁLEZ CASARES Nicolás

Członek
Hiszpania
GONZÁLEZ Mónica Silvana

GONZÁLEZ Mónica Silvana

Członek
Hiszpania
HOMS GINEL Alicia

HOMS GINEL Alicia

Członek
Hiszpania
LÓPEZ AGUILAR Juan Fernando

LÓPEZ AGUILAR Juan Fernando

Członek
Hiszpania
LÓPEZ Javi

LÓPEZ Javi

Członek
Hiszpania
LUENA LÓPEZ César

LUENA LÓPEZ César

Członek
Hiszpania
MAESTRE MARTÍN DE ALMAGRO Cristina

MAESTRE MARTÍN DE ALMAGRO Cristina

Członek
Hiszpania
MALDONADO LÓPEZ Adriana

MALDONADO LÓPEZ Adriana

Członek
Hiszpania
RODRÍGUEZ-PIÑERO Inma

RODRÍGUEZ-PIÑERO Inma

Członek
Hiszpania
ROS SEMPERE Marcos

ROS SEMPERE Marcos

Członek
Hiszpania
SÁNCHEZ AMOR Nacho

SÁNCHEZ AMOR Nacho

Członek
Hiszpania
Sweden Szwecja (5)
FRITZON Heléne

FRITZON Heléne

Head of delegation
Wiceprzewodniczący / Wiceprzewodnicząca
Szwecja
DANIELSSON Johan

DANIELSSON Johan

Koordynator
Szwecja
GUTELAND Jytte

GUTELAND Jytte

Koordynator
Szwecja
BERGKVIST Erik

BERGKVIST Erik

Członek
Szwecja
INCIR Evin

INCIR Evin

Członek
Szwecja